KOMINKI GAZOWE

Dla osób oczekujących komfortu obsługi najlepsze rozwiązanie to kominki gazowe. Przy minimum wysiłku otrzymujemy wszystkie zalety tradycyjnego kominka opalanego drewnem. Do głównych zalet tego typu kominka zalicza się: szybkie uruchamianie przy pomocy pilota, brak konieczności czyszczenia paleniska, niebrudząca się szyba, nowoczesne systemy zabezpieczenia w sytuacji przerwy w dopływie gazu.
  1. Schmid - Firma Schmid tworząc kominki gazowe kieruje się potrzebą kreowania dekoracyjnego wyglądu i maksymalnej wygody. Zakup kominka gazowego jest bardzo komfortowym rozwiązaniem dla klienta, ponieważ jest intuicyjny, cichy i bezpieczny w użytkowaniu. Przy tego typu kominku łatwo utrzymać także czystość. Ogień uruchamiany jest za pomocą pilota, a jego wygląd jest mocno zbliżony do efektu palącego się drewna. Efekt ten uzyskany jest dzięki dyszom wbudowanym w polana ceramiczne oraz zastosowaniem włókien wolframowych. Włókna przez kontakt z płomieniem rozżarzają się wskutek czego powstaje efekt żaru.
  2. DRU Spartherm - DRU to marka w Rodzinie Spartherm. Jest ona czołowym europejskim producentem współczesnych kominków gazowych, który wyróżnia charakterystyczny design, innowacje techniczne i obsługa Klienta. Gazowe wkłady kominkowe DRU to produkty najwyższej klasy zapewniające poczucie bezpieczeństwa i dające wrażenie przytulności. Proponowane wkłady kominkowe charakteryzuje mnogość wariantów, szeroki wybór kształtu szyb oraz liczne wykończenia frontów drzwiowych. Wkłady kominkowy na gaz posiada elektronikę Honeywell, z funkcją Eco Wave (do 50% oszczędności zużycia gazu). Sterowanie kominka możliwe jest za pomocą pilota, tabletu oraz współgra z systemem domu inteligentnego.
  3. Faber - Marka Faber posiada w swojej ofercie bogaty wachlarz kominków gazowych.

Numery kontaktowe

41 344 22 03
502 704 351 

Znajdź nas na

Adres

ul. Stefana Okrzei 64
25-526 Kielce

strony internetowe NET-atak.pl