KOMINKI KIELCE

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty firm: Spartherm (wkłady kominkowe i piece wolnostojące), Darco (technika wentylacyjna i kominowa). Ponadto możecie Państwo nabyć u nas wszystkie produkty do budowy kominka w tym: kratki, akcesoria, elementy systemu Dystrybucji Gorącego Powietrza. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych produktów ich charakterystyk, specyfikacje i ceny, znajdziecie Państwo klikając w kafelki.

kominki na drewno kielce

Kominki

Kominek pełni w domu wiele funkcji, poza wyjątkową atmosferą którą tworzy, jest także świetnym zabezpieczeniem energetycznym dla domu na wypadek awarii prądu.

kominki gazowe kielce

Kominki gazowe

Dla osób oczekujących komfortu obsługi najlepsze rozwiązanie to kominki gazowe. Przy minimum wysiłku otrzymujemy wszystkie zalety tradycyjnego kominka opalanego drewnem.

piece wolnostojące kielce

Piece wolnostojące

Piece wolnostojące nie tylko ogrzewają nasze pomieszczenia ale przy okazji je zdobią. Na rynku obecnie dostępny jest bardzo szeroki wachlarz tych urządzeń w dowolnej stylistyce.

kominki elektryczne kielce

Kominki elektryczne

Kominki elektryczne imitują ogień dzięki podświetlaniu ale także w niektórych modelach generatora dymu. Rozwiązanie to pozwala urozmaicić wnętrze, a do jego uruchomienia potrzebny jest tylko dostęp do gniazdka

biokominki kielce

Biokominki

Biokominki są odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które nie chcą wykonywania dodatkowych instalacji, przyłączy czy systemów kominowych, bądź dla osób mieszkających w blokach które nie mają możliwości wykonania tradycyjnego kominka.

kominki tarasowe kielce

Kominki zewnętrzne

Nietypowy design połączony z łatwą obsługą to domena kominków opalanych gazem i biopaliwem, które sprawdzają się nie tylko wewnątrz ale i na zewnątrz w ogrodzie czy na tarasie.

biokominki kielce

Elementy wentylacyjne
i kominowe

A także izolacje, akumulacje ciepła, chemia budowlana oraz akcesoria kominkowe.

Numery kontaktowe

41 344 22 03
502 704 351 

Znajdź nas na

Adres

ul. Stefana Okrzei 64
25-526 Kielce

strony internetowe NET-atak.pl